fbpx

Evelyn dáva Slovákom rýchlokurz varenia

Kategória: Hotové výrobky, Rastlinná strava a sója, Tofu

Známa herečka už nezniesla pohľad na Slovákov, ktorí trávia prípravou kvalitného jedla v kuchyni dlhé hodiny a ukracujú sa o čas, ktorý môžu venovať svojej rodine. Alebo jednoducho zábave. Rozhodla sa preto pre šľachetný čin. V sérii videí im ukáže, ako pripraviť zdravé a chutné jedlá do neuveriteľných dvoch minút. My vám tieto videá servírujeme exkluzívne zadarmo.

Fresh už od rána

Slané alebo sladké? Oboje! S LUNTER Hotovkami si nemusíte vyberať. Zamýšľať sa potrebujete len nad tým, ako strávite ušetrený čas. Rastlinnú praženicu s cibuľkou z kvalitných surovín stačí len zohriať a vychutnať. Rastlinnú ovsenú kašu bez éčok, no s plnou dávkou chuti, zase len vytlačiť do misky a podávať. Pripraviť zdravé a čerstvé raňajky nemôže byť jednoduchšie. Veď sledujte sami.

Zabíjačkové menu bez ujmy na zdraví

Kvôli tomu, aby ste pozvali kamarátov na čerstvú Jaternicu, Koložvársku či Fašírky, nemusí utrpieť žiadne zviera a dokonca ani váš žalúdok. Ako je to možné? Pripravte ich rastlinné! S LUNTER Hotovkami z čerstvého a kvalitného LUNTER Tofu ich stačí len zohriať. Evelyn vám ukáže, ako to stihnúť, aj ak sa vaša návšteva ohlási 5 minút pred príchodom. Rýchlo, zdravo, chutne a fresh. 

 

Rýchla večera zdravo? S luntercinkami hravo

Bolonské špagety s príchuťou dovolenky zvládne pripraviť Evelyn s čerstvou Rastlinnou bolonskou omáčkou extrémne rýchlo, aj keď v Boloni nikdy nebola. Presne tak rýchlo, ako vy podľahnete ich vôni a okamžite ich zjete. A ak by ste dostali chuť na sladkú bodku, no nechcete zhrešiť, máme recept. Vytiahnite z chladničky LUNTER Chia puding, otvorte ho, zjedzte a buďte šťastný. Je totiž bez konzervantov a bez výčitiek. 

Stále ste sa nespamätali z toho, ako ste naservírovali 6 zdravých, čerstvých, extrémne chutných jedál ani nie za štvrť hodinku a neviete sa rozhodnúť, čo s hodinami zvyšného času? Jednoduché riešenie. Pozrite si ďalšie chutné recepty s našimi Hotovkami.