fbpx

LUNTER Tofu nátierky tradičné

Základ našich nátierok tvorí kvalitné LUNTER Tofu. Výživné je predovšetkým pre vysoký obsah bielkovín. Použitie našich nátierok je veľmi široké, okrem najjednoduchšieho natierania pečiva nimi môžete dochucovať omáčky a polievky. Výborné sú aj na plnenie pirohov a slaných koláčov.

Naša ponuka LUNTER Tofu nátierok

Tradičné LUNTER Tofu nátierky si môžete vychutnať ako čerstvé v obľúbenom črievku alebo v novom rade PREMIUM, ktorý je ešte zdravší, chutnejší, väčší a ešte výhodnejší v plastovom recyklovateľnom kelímku. Nájdete ich v chladiacom zariadení predajní potravín. Vychutnajte si aj trvanlivé LUNTER Tofu nátierky v obľúbených príchutiach bez potreby chladenia v hliníkovom obale, ktoré nájdete v klasickom regáli.

Vývoj, ako to robíme my..

 • Lunter TofuSója bez GMO z EÚ

  Sója, z ktorej vyrábame naše tofu rastie v Európe. Pestujú ju naši partnerskí certifikovaní farmári podľa najvyšších ekologických štandardov, bez použitia GMO.

 • Lunter TofuTradičné spracovanie

  Vysokokvalitnú sóju spracúvame tradičnými a stáročiami overenými postupmi, ktorých podstatou je varenie a fermentácia bôbov. Nepoužívame žiadne konzervačné či iné umelé látky.

 • Lunter TofuKvalitná a vyvážená strava

  Na tanier tak dostávate zdravú, na bielkoviny bohatú a šetrne pripravenú stravu v štandardne vysokej kvalite. Naše produkty takisto obsahujú pre telo dôležitú vlákninu, vitamíny, omega-3 mastné nenasýtené kyseliny či ďalších 20 aminokyselín.

 • Lunter TofuRastlinná strava je EKO

  Na výrobu čisto rastlinných výrobkov spotrebujeme 13x menej vody, potrebujeme 18x menej pôdy a vyprodukujeme 2x menej oxidu uhličitého ako na výrobu rovnako nutrične bohatých potravín pochádzajúcich zo živočíšnej produkcie.

 • Lunter TofuEkologické obaly

  Všetky obaly, do ktorých dnes balíme naše výrobky, sú z recyklovateľných plastových materiálov. Pracujeme však na náhrade týchto obalov za čisto rastlinné.

 • Lunter TofuMyslíme na našu planétu

  Šetríme pitnou vodou, nezaťažujeme okolité životné prostredie a na prepravu používame ekologický zemný plyn. Dlhodobo tak patríme medzi ekologicky zodpovedné spoločnosti.

ČERSTVÉ LUNTER TOFU NÁTIERKY PREMIUM V KELÍMKU

ČERSTVÉ LUNTER TOFU NÁTIERKY V ĆRIEVKU

TRVANLIVÉ LUNTER TOFU NÁTIERKY V HLINÍKOVOM OBALE

LUNTER TOFU NÁTIERKY VO VÝHODNOM BALENÍ

Napísali o nás

Časté otázky a odpovede

 • Je sója, ktorú používate geneticky modifikovaná?

  Pri výrobe našich produktov používame výhradne GMO free sóju, ktorá nie je geneticky modifikovaná.

 • V čom sa líši Alfa Bio od iných?

  Ako jediný dodávateľ na český a slovenský trh vyrábame tofu pomocou zrážania vápenatých solí, vďaka čomu má naše tofu vysoký obsah vápnika (200 mg na 100 g tofu).

 • Sú vaše výrobky vhodné pre ľudí, ktorí držia bezlepkovú diétu?

  Uvedomujeme si, že celiakia je veľmi časté ochorenie, a preto nepoužívame lepok tam, kde to nie je nutné. Zoznam bezlepkových produktov: Tofu údené 160 g, Tofu marinované 160g, Tofu naturálne 180 g, Tofu bazalka 180g Tofu chilli 180g, Tofu medvedí cesnak 180 g, Mexická nátierka 75 g, Tataráčik 75 g, Mexická nátierka 100 g, Tahini Hummus 100 g, Gazdovská nátierka 100 g, Hummus 100g Cícerová nátierka 100 g, Sojakrém 100 g, Tresca 100 g, Pažítková nátierka 100 g, Mexická nátierka 115 g, Tataráčik 115 g, Gazdovská nátierka 115 g, Tofu párky - jemné 240 g, Tofu párky - pikantné g, Zakysaný sójový nápoj 700 ml, Tofu naturálne - gastrobalenie 1 kg, Tofu údené - gastrobalenie 1 kg, Tofu marinované - gastrobalenie 1 kg

 • Je sójové mlieko vhodné pre malé deti?

  Áno, existujú kojenecké formuly na báze sóje, ktoré sú náhradou materského mlieka pre nekojené dieťa. V čase kedy lekári odporúčajú deťom podávať mäso a kravské mlieko, môžeme deťom ponúkať tofu a bežné sójové mlieko. Túto tézu podporuje aj Dr. Janka Nosková.

 • Sú vaše výrobky vhodné pre tehotné ženy?

  Samozrejme áno. Tehotné ženy by mali jesť viac bielkovín, a preto sú pre ne sójové výrobky veľmi vhodné. Tehotným vegetariánkam sa podobne ako ostatným tehotným ženám odporúča strážiť množstvo železa v potrave, keďže ho potrebujú viac a v sóji je železo obsiahnuté.

 • Ako zistím, kde v mojom okolí predávajú Alfa Bio?

  Z reťazcov dodávame náš sortiment do predajní Terno, Tesco, Kauflland, Hypernova, Billa a ďalších. Pestrosť sortimentu záleží na politike toho ktorého reťazca. Bližšie informácie vám poskytnú v jednotlivých predajniach.

 • Aké množstvo soli obsahujú vaše výrobky?

  Rozpätie obsahu solí je od 1,2g do 1,6g na 100g. Legislatíva udáva maximálny obsah soli 2g na 100g.

 • Obsahujú vaše výrobky laktózu a mliečnu bielkovinu?

  Naše výrobky neobsahujú laktózu ani živočíšne bielkoviny. Ani jogurtová kultúra v zakysanom sójovom nápoji neobsahuje laktózu ani mliečnu bielkovinu.