fbpx

Hlavná hviezda letných obedov a večerí? Jednoznačne novinka LUNTER SALAD TOFU!

Kategória: Novinky, Tofu

Konzistenciou aj chuťou pripomína známe šalátové mliečne syry, no je ľahšie, zdravšie, nízkokalorické a 100 % rastlinné. Novinka LUNTER SALAD TOFU je pripravená obohatiť letné jedálničky a posunúť sa na ceste za lepším svetom chutí. 

Jeho príprava už nemôže byť jednoduchšia, je totiž READY-TO-EAT,  pripravené na okamžitú konzumáciu bez potreby ďalšieho tepelného spracovania. Stačí ho rozbaliť a už len nakrájať, rozdrviť či nastrúhať.

Vďaka špeciálnemu výrobnému procesu a novovyvinutým technológiám je tvrdšie a pevnejšie ako naše klasické tofu, čím sa konzistenčne približuje práve k typickým šalátovým mliečnym syrom. Na trh prichádza rovno v dvoch príchutiach: NATURAL a OREGANO.

Jemne slaná marináda zaručuje, že je možné ho okamžite servírovať v akomkoľvek obľúbenom zeleninovom či cestovinovom šaláte, ako súčasť studeného obloženého taniera alebo šalátovej misy. Vďaka jeho nízkemu obsahu kalórií si ho zamilujú nielen ľudia, ktorí vyznávajú zdravý životný štýl, ale aj tí, ktorí chcú zmeniť svoje stravovacie návyky bez ochudobnenia sa na chuti. 

Je plné bielkovín, nutrične vyvážené, prirodzene bezlepkové a bezlaktózové, bez obsahu cholesterolu, konzervačných látok, umelých prísad, či GMO.

LUNTER SALAD tofu si vďaka jeho chuti, benefitom a jednoduchosti prípravy zamilujú všetci: vegáni, intolerantní na lepok aj laktózu, milovníci zdravého životného štýlu a aj bežní konzumenti.