fbpx

Zapojte sa do výzvy Veganuary a vyhrajte!

Kategória: Nezaradené

Pridajte sa s nami do výzvy Veganuary challenge a zlepšime spoločne náš svet aj stravovacie návyky!

Začiatok roka je obdobím, kedy sa mnohí z nás snažia stať sa lepšími a sú otvorení zmenám. Preto vás pozývame, aby ste sa spolu s nami vyskúšali stravovať vegánsky počas 31 dní prvého mesiaca v roku. Spoločne tak pomôžeme planéte, pretože ju oslobodíme od množstva CO2, ktoré vďaka výzve znížime. Tiež ale pomôžeme sebe a svojmu telu po sviatkoch tým, že mu doprajeme čisto rastlinnú kvalitnú stravu.

Sledujte prebiehajúcu súťaž na našom Facebooku a pošlite k nej do komentára fotku vegánskeho jedla, ktoré ste si pripravili. Súťaž trvá do 31. januára 2022. Následne vyžrebujeme troch z vás, ktorých odmeníme balíkom chutných, zdravých a vegánskych produktov značky LUNTER a Body&Future!

Poslaním našej značky LUNTER je inšpirovať ľudí k zlepšeniu svojich stravovacích návykov a v neposlednom rade tak prispieť aj k zlepšeniu celého sveta. Robíme tak prostredníctvom chutných a zdravých rastlinných produktov v podobe nášho LUNTER Tofu a produktov z tofu. Aj preto Vás teraz v spolupráci so značkou Body&Future chceme pozvať pripojiť sa k tejto misii. Rovnako ako značka LUNTER, aj Body&Future prináša moderné a vyvážené rastlinné potravinové alternatívy v najvyššej kvalite s ohľadom na životné prostredie. Všetky produkty LUNTER a Body&Future sú bez GMO, cholesterolu, konzervačných látok, navyše sú ľahko stráviteľné, jednoduché na prípravu a zaručene chutné.

Sledujte nás na našom Facebooku a Instagrame! Postupne vám ponúkneme 8 inšpirácií v podobe chutných vegánskych receptov z kuchyne LUNTER a Body&Future s použitím našich produktov. Vychutnajme si ich spoločne a podeľte sa o vaše výsledky na sociálnych sieťach a predovšetkým pod súťažným príspevkom.

Štatút súťaže nájdete tu.

Aby bola výzva chutnejšia, postupne vám budeme v priebehu januára prinášať vegánske recepty s použitím produktov LUNTER a Body&Future.

Vyskúšajte prvý sladký recept na LUNTER Tofu palacinky s Body&Future Sójovým nápojom. Nájdete ho tu. 

Podľahnite exotickým chutiam s vynikajúcim vegánskym LUNTER Tofu kari s Body&Future Kokosovým nápojom. Jednoduchý recept si prečítate tu. 

Vo veganuary pokračujeme lahodnou chuťou Talianskych lasagní. Pridajte LUNTER Tofu bazalkové, Body and Future Sójový nápoj a vegánsku dobrotu máte na stole. Prečítajte si vynikajúci recept tu. 

Posilnite sa chutne počas veganuary doma či na cestách chutnými Tofu tortillami s prírodným jogurtom. Prečítajte si recept. 

Dodajte vašej domácnosti vôňu a vášmu veganuary chuť Tekvicovou polievkou s Tofu a kokosovým nápojom. Recept nájdete tu. 

Pripravte si tradičnú polievku na netradičný spôsob. Vyskúšajte Fazuľovú polievku s Tofu a mandľovou pastou. Recept nájdete tu. 

Maškrťte na slano. Vyskúšajte chutný a a ľahký Pastiersky koláč s Tofu a sójovým nápojom. Recept si prečítate tu. 

Objavte chute exotickej Indie s jednoduchým receptom na Cícerovú Tikka Masala s Tofu a kokosovým nápojom. Recept nájdete tu. 

Vychutnajme si spoločne lepší svet chutí v roku 2022.