fbpx

LUNTER rozširuje svoj sortiment o novú produktovú líniu inšpirovanú oceánom

Kategória: Novinky

Objavte more chutí na tanieri. Na pultoch predajní momentálne nájdete 4 novinky s názvom SEAFOO TOFU.

 

Obľúbený výrobca tofu a produktov z neho reagoval na dopyt od svojich zákazníkov a vyvinul dve nové príchute marinád pre tofu a dva druhy nátierok. Ide o unikátnu kombináciu prímorských chutí. Cieľom nebolo vytvoriť rastlinnú alternatívu k morským produktom, no rozšíriť možnosti na konzumáciu týchto špecifických sviežich chutí.

Všetky produkty sú bez umelých a konzervačných látok, vytvorené len z ingrediencií, ktoré sa používajú aj v domácich kuchyniach. Celá SEAFOO TOFU produktová línia je navyše dochutená morskou soľou, čo výrobca považuje za extra benefit pre spotrebiteľa.

LUNTER SEAFOO je absolútná novinka v segmente chladených výrobkov. Ide o originálne jedlo, ktoré osvieži každý jedálniček. Svieže chute, ktorých morskú príchuť podporujú primárne nori riasy a miso pasta, vytvoria z každého jedla chuťový zážitok a vďaka receptom na vnútornej strane papierových obalov, príprava tofu nezaberie viac ako 30 minút. 

SEAFOO TOFU PINK FILLET

Tradičné tofu s ružkovkastým nádychom docieleným jedinečnou marinádou z červenej repy, ktorú obohacujú kapary a kôpor. Skvelo chutí zapečené s citrónom, ktorý vyzdvihuje sviežu morskú chuť. 

SEAFOO TOFU MEDITERRANEAN

Tradičné tofu v marináde z miso pasty s výraznou umami chuťou. Hodí sa na pečenie, grilovanie, vyprážanie či do polievok.

SEAFOO TOFU TUNED SPREAD

Tofu nátierka s cícerom, morskými riasami. Je ideálna do sendvičov. Jej chuť skvelo podporí červená cibuľa či čerstvá uhorka. 

SEAFOO TOFU MEDITERRANEAN SPREAD

Ľahká údená tofu nátierka bohatá na morskú soľ s kaparami. Perfektne ju dopĺňajú čerstvé či sušené paradajky, olivy a kapary a je ideálna napríklad na kanapky.