fbpx

Chutný obed do dvoch minút? Sledujte Rýchlovarnú panvicu so Šokom

Kategória: Rastlinná strava a sója, Tofu

Chutných receptov z Tofu sme vám už priniesli mnoho. Teraz vám ale ponúkame zdravý obed, ktorý máte na stole pre celú rodinu už do dvoch minút! Ako na to? Hravo, zdravo a jednoducho so Šokom.

Taliansko bez cestovania

Vychutnajte si slnečné Toskánsko z pohodlia domova. Prenesieme vás do neho s našou novinkou LUNTER Tofu na panvicu Toscana. Získa si vás kombináciou paradajok, čerstvých voňavých byliniek a korenín. Navyše neobsahuje žiadne konzervačné látky či cholesterol. Opražte na panvici, pridajte obľúbené cestoviny a chutný obed plný proteínov a vápnika máte na stole. Sledujte, ako si ho hravo a chutne pripraviť v Rýchlovarnej panvici so Šokom.

Chilli sin carne do dvoch minút

Rýchla príprava, pomalé vychutnávanie a bezproblémové trávenie. Kvalitné rastlinné LUNTER Tofu na panvicu Chilli a limeta vás prekvapí netypickou, ale výbornou kombináciou chutí štiplavého chilli a osviežujúcej limety. Uvarte ryžu alebo kus-kus, pridajte opražené Tofu a ľahko stráviteľný zdravý obed či večeru máte jednoducho a rýchlo pripravenú. Šoko z neho v Rýchlovarnej panvici vykúzlil geniálne Chilli sin carne.

Nech už si vyberiete ktorúkoľvek príchuť, môžete si byť istý 100% rastlinným zložením, bez cholesterolu či konzervantov. Navyše okrem skvelej chuti obsahuje pre telo dôležitú vlákninu, proteíny, vápnik, vitamíny, omega-3 mastné kyseliny a ďalších 20 aminokyselín. Vyskúšajte našu novinku Tofu na panvicu a presvedčte sa o jej chuti sami. Aktuálne ho nájdete na pultoch Kauflandu, Billy, Metra či Terna.