fbpx

Tento rok vám s novoročnými predsavzatiami pomôže LUNTER

Kategória: Blog

Chutné a zdravé jedlo s vysokým obsahom proteínov si dokážete pripraviť sami doma, a to doslova za pár minút. Odľahčite svoje trávenie s novinkami LUNTER TOFU NA PANVICU.

Vychutnali ste si sviatky dosýta? A čo na to hovorí váš žalúdok? Pokiaľ cítite, že by sa vám zišla zmena jedálnička a možno i strata zopár kíl, je najvyšší čas upraviť svoje stravovanie. Zabudnite na nevyvážené diéty a hladovanie, skutočným riešením je vyvážená pestrá strava. Teda taká, ktorá vám bude chutiť, nezaťaží žalúdok, dodá vám potrebné vitamíny a minerály a v neposlednom rade pri jej príprave nestrávite hodiny v kuchyni.

Ak chcete zmeniť svoje zaužívané návyky alebo vyskúšať v kuchyni čosi nové, stavte na aktuálne novinky od LUNTERA. Tofu na panvicu Toscana spolu s Chilli a limeta si získajú celú rodinu. „Netreba ich už nijako dochucovať ani upravovať, vďaka čomu máte svoje jedlo na stole ešte rýchlejšie a jednoduchšie, než by ste čakali,“ hovorí Anna Buzinkay, marketingová riaditeľka spoločnosti ALFA BIO. Kvalitné slovenské LUNTER Tofu stačí opiecť na panvici a za chvíľu máte na tanieri perfektnú večeru alebo obed. V kombinácii s pestrou zeleninovou prílohou potešíte vaše trávenie aj štíhlu líniu.

LUNTER Tofu na panvicu Toscana

Získa si vás kombináciou paradajok, čerstvých voňavých byliniek a korenín, inšpirovaných slnečným Toskánskom. Tofu jednoducho nakrájajte na kocky a dve minúty opražte na panvici. Pridajte obľúbené cestoviny a ľahký obed či večeru máte hotovú rýchlo a bez dlhých príprav.

LUNTER Tofu na panvicu Chilli a limeta

Prekvapí netypickou, no výbornou kombináciou chuti štipľavého chilli a osviežujúcej limetky. Ak plánujete schudnúť, práve štipľavé pokrmy s obsahom čili vám pomôžu naštartovať metabolizmus. Uvarte ryžu alebo kus-kus a pridajte Tofu pražené dve minúty na panvici. Ľahko stráviteľný, zdravý obed či večeru máte pripravenú na stole skôr, než by ste čakali.

Kvalitné slovenské LUNTER Tofu patrí k potravinám, ktoré by ste do svojho jedálnička mali zaraďovať pravidelne, a to minimálne 2-3krát týždenne. Výrobky zo sóje totiž obsahujú všetkých 20 aminokyselín. Ich štruktúra je veľmi blízka aminokyselinám ľudského tela, čo znamená, že vaše trávenie vďaka konzumácii sóje a výrobkov je rýchlejšie a ľahšie. Navyše, pocit nasýtenia budete mať rovnaký, ako pri mäsových výrobkoch.

100 % rastlinné LUNTER Tofu bez cholesterolu, konzervačných látok a umelých farbív, obsahuje pre telo dôležitú vlákninu, vitamíny aj omega-3 mastné nenasýtené kyseliny. Z jednej kocky Tofu získate až 47% potrebnej dennej dávky vápnika a až 47% potrebnej dennej dávky proteínov. Vyrába sa tradičnou čínskou metódou, bez použitia geneticky modifikovaných organizmov (GMO). Použitím inovatívnej výrobnej technológie boli vo výrobni AlfaBio vyvinuté jedinečné recepty s použitím obľúbených marinád. LUNTER Tofu na panvicu prináša jedinečný chuťový zážitok všetkým gurmánom a milovníkom zdravej stravy.

LUNTER tipy na zdravé varenie

  • Tajomstvom úspechu je byť vždy pripravený. Tofu vám vydrží v chladničke aj niekoľko týždňov, preto ho majte vždy poruke, ak by vás prepadol hlad a potrebovali by ste sa rýchlo a kvalitne najesť.
  • Bielkoviny sú pre ľudské telo dôležité, nemali by však pochádzať z jedného zdroja. Okrem tofu preto nezabúdajte na hríby, orechy, semiačka a strukoviny.
  • Ku každému jedlu si doprajte kopu zeleniny, či už čerstvej alebo jemne tepelne upravenej. Ideálne je kombinovať ju so zdravými tukmi, aby ste dokázali získané vitamíny a minerálne látky naplno využiť.
  • Neverte mýtom o stravovaní a nevynechávajte večeru. Doprajte si výživnejšie jedlo na raňajky a na obed, večera potom môže byť ľahšia. Ideálne je naposledy jesť približne tri hodiny pred spánkom.
  • Viac inšpirácií na varenie nájdete na LUNTER Youtube.