Nátierka s chuťou trescy bez laktózy a bez cholesterolu.

Naša rastlinná Tresca sa inšpiruje populárnym, ale nie príliš zdravým šalátom z tresky. Nenájdete v nej ani mäso, ani majonézu, ale výborná chuť zostala, a to aj vďaka celým kúskom hrášku, mrkvy a ďalšej zeleniny, ktorá ulahodí vašim chuťovým pohárikom. Rastlinná Treska je bez cholesterolu, bez konzervantov a má nízky obsah nasýtených tukov.

 Tresca v črievku má dobu spotreby 60 dní.

Základ našich nátierok tvoria strukoviny. Tie sú odborníkmi na výživu odporúčané pre vysoký obsah bielkovín. Použitie našich nátierok je veľmi široké, okrem najjednoduchšieho natierania pečiva môžete nimi dochucovať omáčky a polievky. Výborné sú aj na plnenie pirohov a slaných koláčov.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100 g / Hmotnosť produktu 100 g
Energia – 939 kJ/227 kcal, bielkoviny 3,5 g, sacharidy 6,0 g / z toho cukry < 0,5 g, soľ 1,1 g, tuky 21 g / z toho nasýtené mastné kyseliny 1,5 g.
ZLOŽENIE VÝROBKU 
Sojanéza 36% [repkový olej, voda, sójové bôby, sušené potravinárske droždie, sušený cesnak, koreniny, modifikovaný kukuričný škrob, soľ, kyselina (kyselina citrónová)], okara 28% (voda, sójové bôby), voda, sterilizovaná zelenina (uhorky, mrkva cibuľa, hrášok,  kapia, voda, ocot kvasný liehový, cukor, koreniny, soľ
), voda, soľ.

Ďalšie skvelé recepty na www.lahke-recepty.sk

Na lahke-recepty.sk nájdete zdravé recepty, články o kvalitných potravinách a o tom ako vplývajú potraviny na vaše zdravie.

Lahke-recepty-pasik