Nátierka s čerstvou chuťou tataráku.

Tataráčik je chutná, ľahká nátierka so sviežou chuťou ozajstného tataráku. Vyrábame ju pre vás z kvalitných rastlinných surovín. Naša rastlinná nátierka je bez cholesterolu, bez konzervantov a má nízky obsah nasýtených tukov.

Tataráčik v črievku má dobu spotreby 60 dní.

Základ našich nátierok tvoria strukoviny. Tie sú odborníkmi na výživu odporúčané pre vysoký obsah bielkovín. Použitie našich nátierok je veľmi široké, okrem najjednoduchšieho natierania pečiva môžete nimi dochucovať omáčky a polievky. Výborné sú aj na plnenie pirohov a slaných koláčov.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100 g / Hmotnosť produktu 100 g
Energia – 661 kJ/159 kcal, bielkoviny 4,2 g, tuky 10,0 g / z toho nasýtené mastné kyseliny 0,8 g, sacharidy 14,2 g /z toho cukry 9,2 g, soľ 1,2 g.
ZLOŽENIE VÝROBKU 
Voda, sójové bôby, sterilizovaná zelenina (uhorky, kápia), paradajkový pretlak, horčica plnotučná (voda, horčicové semeno, ocot kvasný, glukózový sirup, soľ,koreniny), repkový olej, worcesterová omáčka (jablčná šťava, koreniny), celozrnná múka pšeničná, cukor, sójová omáčka, cibuľa, cesnak, paprika, jedlá soľ, chilli korenie, stabilizátor (xantánová guma).

Nátierka Tataráčik je na trhu aj v kelímku a konzerve.

 

Ďalšie skvelé recepty na www.lahke-recepty.sk

Na lahke-recepty.sk nájdete zdravé recepty, články o kvalitných potravinách a o tom ako vplývajú potraviny na vaše zdravie.

Lahke-recepty-pasik