fbpx

Reštaurácia Lunter kuchyňa

Vstupný náhľad

Naše výrobky sa stali súčasťou vášho každodenného zdravého stravovania. Záleží nám na tom, čo jete a preto v našej reštaurácii ponúkame menu, ktoré je bezmäsité, zdravé, ale pritom bez kompromisov v chuti. Časť menu je aj bezlepková. V centre Banskej Bystrice pre vás varí tím skúsených kuchárov a je naozaj z čoho si vybrať. Menu reštaurácie počas celého týždňa pre vás kombinujeme tak, aby vaša strava bola vyvážená a rozmanitá. Recepty sú zostavené tak, aby si na svoje prišiel naozaj každý.

Raňajky v pondelok až piatok: 6:30 – 9:30

V našej reštaurácii sa už môžete aj zdravo a chutne naraňajkovať! Po-pia od 6:30 do 9:30 Vám ponúkame čerstvé wrapy, sendviče, bagety, šaláty, domáce koláče, ovsenú kašu s ovocím, chrumkavé pizza slimáky, čerstvo lisované šťavy a kávičku. 

OBJEDNAJTE SI OBED AJ DOMOV ALEBO DO PRÁCE

Po – pia od 7:00 do 14:00 Na tel.čísle: 048 415 20 25, na e-mail: lunterkuchyna@alfabio.com alebo online Pri objednávke nad 7 € doprava zadarmo, pri objednávke v hodnote nižšej ako 7 € doprava 1,5 €. Platba možná stravnými lístkami, hotovosťou aj platobnou kartou.

ADRESA REŠTAURÁCIE A OTVÁRACIA DOBA:

Adresa: Kollárova 18, Banská Bystrica  (mapa) Otvorené po – pia 6:30 – 9:30 /raňajky/, 9:30 – 17:00 /v piatok do 15:00/  Kontakt: lunterkuchyna@alfabio.com Tel: 048 415 20 25 Mobil: 0911 092 794

Pretože nám skutočne záleží na tom, čo jete:

  • varíme vždy z čerstvých surovín
  • spolupracujeme so slovenskými dodávateľmi
  • používame len rastlinné suroviny
  • tradičné jedlá ochucujeme iba čerstvými bylinkami a kvalitnými koreninami
  • neustále pre vás vymýšľame nové originálne recepty

Recepty postavené na rastlinných potravinách majú pozitíva pre každého

U nás chutí všetkým ľuďom, ktorí si chcú dopriať zmenu alebo si chcú pár krát do týždňa dopriať ľahko stráviteľné jedlo. Keď sme si robili malý prieskum, aké typy stravníkov k nám chodia, našli sa medzi zákazníkmi nielen ľudia so sedavým zamestnaním, ktorí sa potrebujú stravovať tak, aby zbytočne nenaberali na váhe, ale aj aktívni športovci, mladí ľudia s uvedomelým vzťahom k svojmu zdraviu i prírode alebo starší, ktorých zdravotné problémy priviedli k racionálnej strave.