fbpx

Lunter otvoril v Bratislave prvé bistro

Kategória: Lunter Bistro, Novinky

Po úspešnom koncepte reštaurácie v Banskej Bystrici rozširuje spoločnosť Lunter svoje gastro pôsobenie o prvé ,,take away“ bistro v Bratislave. Lunter Bistro ponúka ľahké, chutné menu z vlastných rastlinných produktov a  čerstvých  surovín s dôrazom na vysokú kvalitu a čerstvosť. Lunter plánuje bistro koncept otvárať aj v ďalších slovenských mestách.

Nové Lunter Bistro poskytuje svoje služby od začiatku apríla v širšom centre hlavného mesta, v novostavbe Twin City Tower. Ponúka studené i teplé čerstvé jedlá formou rýchlej samoobsluhy („take away“), čo nesporne privítajú zamestnanci mnohých okolitých firiem a spoločností, ale aj obyvatelia mesta.

Zákazník má možnosť vybrať si zo sortimentu čerstvých zabalených jedál alebo z „all you can take“ baru, teda naber si, koľko chceš za jednotnú cenu. V ponuke sú kaše a chia pudingy z čerstvého sójového nápoja, trstinového cukru a ovocného pyré. Ďalšími pochúťkami zo sortimentu sú krémové polievky výlučne z čerstvej zeleniny, ochutené bylinkami,  Talianska a Indická Lunter miska, chrumkavé tofu, Lunter zemiakový šalát a ďalšie originálne bezmäsité jedlá.

Toto bistro je výnimočné tým, že celý jeho sortiment je postavený na báze čerstvých a kvalitných rastlinných i tofu surovín z produkcie značky Lunter. Okrem pripraveného jedla tu zákazníci nájdu aj širokú ponuku Lunter produktov. Bistro je otvorené od pondelka do piatku v čase od 8. do 17. hodiny.

Naše čerstvé produkty sú v retaile obľúbené, pozitívne ohlasy máme aj z rôznych gastro podujatí a v neposlednom rade aj z Lunter reštaurácie a Lunter shop&bistro v Banskej Bystrici. Preto sme sa rozhodli ponúknuť našim zákazníkom niečo nové – prototyp Lunter Bistra. Prvé bistro sme otvorili v Bratislave, neskôr uvažujeme o tejto možnosti aj v ďalších mestách,“ hovorí Jakub Lunter, ktorého úlohou je rozvoj nových projektov v rámci firmy.

Lunter Bistro plánuje spoluprácu s donáškovou službou bistro.sk, ktorá by umožnila jedlo dodávať na objednávku, ponúka firmám v bezprostrednom okolí dohodnúť sa na donáške určitého množstva porcií.

O všetkých novinkách v bistre sa zákazníci dozvedia z webovej stránky a sociálnych sietí na FB a Instagrame.

Viac informácií nájdete na:

www.lunter.com

https://www.facebook.com/lunterbistro/

https://www.instagram.com/lunterbistro/