fbpx

100 % RASTLINNÁ NOVINKA PRE MILOVNÍKOV GRILOVANIA A TRADIČNÝCH CHUTÍ

Kategória: Nezaradené

Najväčší výrobca slovenského tofu a rastlinnej stravy prichádza s novinkou LUNTER Tofu na gril Živánska. Okrem ľahkej a rýchlej prípravy sľubuje výnimočný chuťový zážitok pre všetkých, ktorí radi objavujú zdravé alternatívy moderného stravovania.

Počas obdobia grilovacej sezóny výrazne stúpa dopyt po špecialitách, ktoré zákazníkom nielen chutia, ale tiež šetria čas na prípravu ľahkého obeda  či rýchlej večere. „Veľkému úspechu sa tešia produkty Tofu na gril, ale tiež marinované Tofu na panvicu. Spoločne tvoria až 40 % z nášho celkového predaja, pričom sa v ponuke objavili len nedávno,“ hovorí Anna Buzinkay, Marketing Director Europe pre značku LUNTER.

Moderné grilovanie na rastlinnú nôtu

Po minuloročných hitoch LUNTER Tofu na gril Sweet chilli a Tymian prichádza na trh tohtoročná inovácia, ktorá odštartuje aktuálnu grilovaciu sezónu. „Hlavným benefitom LUNTER Tofu na gril Živánska je plná chuť, ktorú zaručuje kvalitné zloženie marinád, rýchlosť a jednoduchosť prípravy, či vysoký podiel proteínov, vďaka čomu novinka zasýti rovnako ako mäsový variant,“ vysvetľuje A. Buzinkay.

LUNTER Tofu na gril Živánsku stačí spolu s ostatnými ingredienciami vložiť do alobalu, položiť na plech, gril alebo grilovaciu panvicu a tešiť sa na výsledok.  Prípravu zvládne úplne každý – nemusíte ju nijako upravovať a chuť sa vďaka inovatívnej hot-fill technológii a kvalitnej marináde s jemnou chuťou cibuľky rozvinie naplno už za pár minút. Novinka je od apríla 2022 dostupná v rámci predajnej siete po celom Slovensku.

Objavujte lepší svet chutí aj toto leto

Hlavným motívom aktuálnej letnej LUNTER kampane sú chutné a vizuálne zaujímavé inšpirácie jedál s použitím Tofu na gril. Ich cieľom je podporiť znalosť značky a motivovať zákazníkov k vyskúšaniu novinky LUNTER Tofu na gril so zaujímavou príchuťou Živánska, ktorá dopĺňa portfólio Tofu na gril Sweet Chilli a Tymian.

Okrem PR kampane komunikácia aktuálne prebieha prostredníctvom sociálnych sietí (Facebook, Instagram, Youtube). Značka stavila na prirodzenosť vizuálov, ktoré nie sú prehnane štylizované – naopak, verne zobrazujú hlavný benefit produktov, ktorým je jednoduchá a rýchla príprava chutného zdravého jedla v bežnej kuchyni. Viac informácií nájdete na lunter.com.

Chuť a zdravie na prvom mieste

Slováci radi konzumujú rôzne pochúťky, ktoré však nie sú veľmi prospešné pre ich zdravie a trávenie. S použitím rastlinných alternatív si môžete tohtoročnú grilovačku užiť s ľahkosťou a zároveň si naplno vychutnať tradičné slovenské jedlo, ktoré sa u nás stále teší veľkej obľube. Živánska sa neodmysliteľne spája s grilovaním. Vďaka LUNTER Tofu si dokážete behom pár minút pripraviť zdravé jedlo, na ktorom si pochutí celá rodina.

Jedna kocka LUNTER Tofu obsahuje až 43 % dennej dávky proteínov, 47 % dennej dávky vápnika, omega 3-mastné nenasýtené kyseliny, vlákninu a všetkých 20 aminokyselín, potrebných pre správne fungovanie ľudského organizmu. LUNTER Tofu je vyrábané z európskej sóje, pestovanej v povodí Dunaja, bez použitia geneticky modifikovaných organizmov (GMO). Neobsahuje cholesterol ani konzervačné látky.